Obiekty Handlowe

Sklepy, butiki, supermarkety, centra handlowe

nagłośnienie obiektów handlowych

Cały proces Państwa działalności, począwszy od wyboru dostawców, określenia cen i działań logistycznych, a wreszcie promocji produktów, finalizuje się w punkcie sprzedaży. Oczywiste jest, więc znaczenie sklepu w całym systemie handlowym. Sklep powinien oddziaływać na potencjalnego nabywcę nie tylko elementami wizualnymi, ale również dźwiękowymi. Dźwięk, choć często pomijany jako czynnik promocyjny w punkcie sprzedaży, posiada ogromną siłę oddziaływania na konsumenta. Hałas nas męczy i odstrasza, cisza w punkcie handlowym powoduję, że klient może czuć się spięty, natomiast muzyka przykuwa naszą uwagę i potrafi ją utrzymać nawet przez kilkadziesiąt minut. Klienci dłużej zostają w miejscach, w których odtwarzane są przyjemne dźwięki i chętniej do nich wracają. Dzięki muzyce rozluźniamy się i łatwiej podejmujemy decyzje związane z zakupem poszczególnych towarów.
Montaż systemu nagłośnienia to znacznie więcej niż tylko korzyści marketingowe. Muzyka pozytywnie wpływa również na samopoczucie personelu, co oczywiście przekłada się na lepszy kontakt z klientem oraz wydajniejszą pracę. W razie potrzeby pracownik może zostać szybko wezwany przez mikrofon np. do obsługi kasy. Poza muzyką można przekazywać klientom również ważne komunikaty np. o promocjach, nowościach czy akcjach tematycznych. System nagłośnieniowy może posłużyć również jako źródło dodatkowego dochodu, oferując np. odtwarzanie reklam podnajemcom, sąsiednim firmą itp.
Szanując Państwa czas, przygotowaliśmy i przedstawiamy poniżej przykładowe rozwiązania dla obiektów handlowych. Wierzymy , iż w zestawieniu z wszystkimi korzyściami, nasza oferta będzie dla Państwa najlepszym wyborem.


Przykładowe systemy nagłośnieniowe w wersji sufitowej :
Przykładowe systemy nagłośnieniowe w wersji ściennej :
 • Zestaw SKLEP-100

  Zestaw nagłośnieniowy dla sklepu, butiku o powierzchni ok. 100 - 150 m2 ...

  Zestaw nagłośnieniowy
 • Zestaw SKLEP-300

  Zestaw nagłośnieniowy dla średniego sklepu o pow. ok 300m2 ...

  Zestaw nagłośnieniowy
 • Zestaw SUPERMARKET

  Zestaw nagłośnieniowy dla supermarketu, o pow. ok. 1000m2 ...

  Zestaw nagłośnieniowy