Nagłośnienie Stadionu

Systemy dla stadionów oraz boisk sportowych

nagłośnienie stadionu

Duże odległości, wpływ warunków atmosferycznych oraz konieczność uzyskania dobrej czytelności przekazywanych komunikatów to najważniejsze przeszkody z jakimi trzeba się uporać aby dobrze nagłośnić stadion sportowy. Czynniki te wpływają na konieczność stosowania odpowiednich zestawów głośnikowych na tego typu obiektach. Jeżeli oczekujemy dobrego efektu, nie uzyskamy go niestety przy pomocy tradycyjnych głośników.

System głośników który prezentujemy, zaprojektowany został z myślą o obiektach sportowych i jest obecnie bezkonkurencyjny w zastosowaniu na stadionach oraz boiskach zewnętrznych. Unikalna 3-drożna tubowa konstrukcja głośnika o chronionej wieloma patentami technologii, charakteryzuje się niespotykaną skutecznością akustyczną zarówno w pasmie mowy jak i muzyki , dzięki czemu emitowany dźwięk jest czysty i klarowny, zapewniając znakomitą jakość i słyszalność nawet podczas dużego hałasu otoczenia (doping kibiców).

Wytrzymałość konstrukcji głośnika potwierdzają liczne, bardzo rygorystyczne badania , m.in standard MIL SPEC 810 (amerykański standard wojskowy), co daję gwarancję kilkudziesięcioletniej trwałości w każdych warunkach atmosferycznych. Również wnętrzę głośnika zostało należycie zabezpieczone - przetworniki wysokotonowe w większości zestawów głośnikowych serii R chłodzone są Ferrofluidem. Oprócz zwiększenia możliwości przetwornika dźwięku substancja uszczelnia cewkę chroniąc ją przed korozją i utlenieniem.

montaż nagłośnienia Nasza oferta zawiera również profesjonalny montaż systemu na Państwa obiekcie.

Pozostała wrażliwa elektronika chroniona jest przy użyciu opatentowanej technologii Envirotech. Płaszcz ochronny zapewnia obwodom pełną izolację zapobiegając korozji, utlenieniu, a nawet zabezpieczając przed związkami żrącymi, przenoszonymi drogą powietrzną.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia, sprawdziliśmy w praktyce. Zamontowaliśmy już setki systemów nagłośnienia w całej Polsce, dzięki czemu mogliśmy ocenić który sprzęt naprawdę zasługuje na uwagę i jest godny polecenia. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze dostępne na rynku urządzenia , tworząc z nich gotowe zestawy, które prezentujemy Państwu poniżej.


Gotowe Zestawy

Zobacz przygotowane przez nas gotowe zestawy nagłośnienia dla boisk i stadionów sportowych

 • Zestaw ORLIK Premium

  Zestaw nagłośnieniowy boiska sportowego typu Orlik w standardzie Premium ...

  Zestaw nagłośnieniowy orlik premium
 • Zestaw BOISKO

  Standardowy zestaw nagłośnieniowy boiska sportowego ...

  Zestaw nagłośnieniowy boisko
 • Zestaw STADION

  Standardowy zestaw nagłośnieniowy stadionu sportowego ...

  Zestaw nagłośnieniowy stadion